Total Comments 249 | Start A New Comment
Post Info Comment
Posted By: pici_ruku@hotmail.com

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2311
tungi

oj prishtinalike oj budallic ti tan jeten e paske thith nanen tane vetem ne nje cic e ke met magaric o magar te thash edhe nje her mos shaj se je ba mut po nuk ke faj se deri sa rugoven e ke idol nuk ka munsi me kan tjeter veq se nje mut po a kaq shpejt e harrove kohen kur serbija nuk kishte me qka ti pagunte policet qe rrahnin shqiptar per qdo dit e ky rygova i jyt i nxorr nxansat prej shkollave dhe i qoj neper bodrume me msu e rrogat e msimdhanseve qe duhej ti bente bugjeti i kosoves ato para shkun ne fondin e policis serbe qe te paguhen pak me mir per te rreh shqiptar e dihet shum mir se rugava ka dhan urdher qe msim dhansit mos ti pranojn rrogat prej bugjetit te kosoves po e formoj fondin 3% e i la gjys rinin e kosoves tu ba msim neper bodrume me lagshti ky asht aj rugova jyt po ne vazhdim edhe shum gjera do ti shpalosim se sa te mira i ka ba serbis presidenti jyt o mut ju pershendet picirruku


Posted By: Agronii

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2309
prishtinalii

prijetarr ta qifsha per ime at kllosharr se qitahs em bone nervzz ti te koke per ime lopp keit lop koke oo rugov o prijetar per rrenca shpiuna dollovergji pijanecaa tkemi pas kryetar eh ta qifshaa at nonen en bunar bashkk me pri****naliinn qe te je kon ai prishtinaliaa koka met ale magaarr hee kti prishtinalis ja qifash robt keit ata qe jon kon en UCK ushtar prishtinallii Uikatili budall su kon qe ka thann edhe une po thomm ; Une kit sen nuk kom dasht me boo povet em keni shtii tash me ta ni zoo robt en pidh ti qii hahaha vet em wshtii se kapesh per dikun qe nuk tmann ok


Posted By: Agronii

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2297
hahahahah

oo prishtinalii i karit qka karii je ka thuu po shuj se po vii aty po t`hypii en qaf po tdhijj en goj more zorragji i karit ti qifash keit ani rugva qe soo tash qishtu jena met mire e ka picirukii juve qe jeni kshteu duhet me ja u qii keit qka i kenii edhe edhe gjyshen qe ma ke en shpii ai dhomii qe i ka met en goj duhet me ja thyy kar psikopati i karit kishe po shaj se per ime do mem boo nervozz eh tanii duhet me ta qii nonen enzemer aty ik zorragjii se po ta qi maminn aa ahahah en bir tve****t karii i keq qy ....


Posted By: MIMI S

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2303
Prishtinalis

O Prishtinali pse po kapesh bash te Malisheva a veq po don me thon fjalen popullore ku dhemb dhomi shkon guha hehe. dihet qe ja keni tuten ju qe se doni UCK edhe gjithashtu ata andej kufirit... Edhe une jom Prishtinali po une mendoj qe gjithmon Celiku...
Me fal a


Posted By: prishtinalia

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2412
RROFT DARDANI

Kryetari i Prishtines duhet me kon banor i Prishtines e jo i Malisheves...

"t'patem yll dhe prijetar arkitekt dhe kryetar nga nje pjes te Ibrahim Rugoves e mbajn ne zemer shum Shqiptar"


Posted By: donny boy

Posted On: Oct 19, 2007
Views: 2458
Bashkohu edhe TiPosted By: prishtinalia

Posted On: Oct 18, 2007
Views: 2499
Rroft Dardania

Mos ma shani Rugoven o pidha meshkuj se po jav qi krejt qka i keni gjall e dek, jav qi familen me qelika me kara qfar mut qeliku fatmil limaj qe kajke ne hag burri i kshtuzum, njeri qe e shpall veten komandant kush kari e ka shpall komandant ku kari eka kry shkollen en katun te vetin atje ka malisheva a le te qin nanen ne malishev let zgjidhet kryetar i malisheves e le te qin nanen let zhduket prej prishtine edhe ju klloshart e karit se mos me kon Rugova as njo s'ishi kthy sot qitu ne qit Kosov.
RROFT DARDANIA


Posted By: donny boy

Posted On: Oct 18, 2007
Views: 2585
BRAVO PICI RUKU!!!!!

Picirruk a picimul une nuk e di veq hallall te koft se qka ke thane eshte e vertet. E mos u merzit qka te thone zdralat se ata kan qef me ju kthy apet rugova ,rrahman morina, milloshi e tita e do do tjere po e ka pas ma...kan shku jaranit...qka me ba jeta keshtu e ka , shkon perepara e nuk kthehet mrapa...ok piciruku e ke perkrahjen time...une jam donny boy!


Posted By: pici_ruku

Posted On: Oct 18, 2007
Views: 2476
pici ruku

o shpend muti cofsh edhe ti si rugova po qasi muti edhe ti je e ksi muta kosova ka pas plot prej vitit 1990 aj mut rugova e ka rrejt popullin per pamvarsi po qysh ju o muta mendojshi me pamvarsu kosoven kur policia dhe ushtria serbe asht kan ne kosov nuk je te pa ti o qorr me krejt ata qorrat qe i kan shku rugov mutit permas serbija as nje ushtar se ka ne kosov dhe asht ka e pengon pamvarsin por tash masi rugova ka cof pamvarsia asht shum afer se nuk ka ma politikan ne kosov qe merr udhra prej beogradit si rugov muti un ska nevoj meta shajt nanen o mut i mutit te gjith ju shqiptar ku do qe jeni nje gje duhet me pa se prej se ka cof rugova politikanet ne kosov jan unik per kosov e ti shpend muti per mu nuk kan dallim katunar apo qytetar te gjit jan shqiptar un kam lind ne ferizaj para 40 viteve


Posted By: shpendii

Posted On: Oct 17, 2007
Views: 2531
o picirruk naanen

tu bre nanen o picirruk qysh po munesh mi fol ata fjal more ta qift rugova nanen po qata qe nuk e kena ma RUGOVEN qe qa po bohet me kosoven more zdral bre nanen e mutit qe koke shum njerii ZERO katunarr i rrast per qat fakt qe kena qisi njerz na kurr nuk kemi me arrit KURR maree njerii marre..(N)


Posted By: MIMI S

Posted On: Oct 17, 2007
Views: 2581
CelikutPosted By: Agronii

Posted On: Oct 17, 2007
Views: 2501
anonimm

sa i perket asajj se a ka me bo naj sen tkallxova edhe en at komentit tejeter nuk edimm derii sa tvjen te venii poo poplli u lodhh me kta politikant (hajnat) qe 8 vjet kurgjoo ska boo qe lee tash doo do sjon kann en pozit nese nuk jon ne pozit atehere jon opozit me kon opozita e fort pozitaa ska qka me bo se veq duhet me ja u qit atoo rrena en fush edhe ateher poplli vet e rrzon at qeverii po vjedhinn bashkk ku me kallxuu sun kallxojn per njoni tjeterinn qituu oo problmii le te provonn dikush i rii ma mrie oo per neve ka kapacite e njeh keit botaa ma mire oo ngomii....


Posted By: Agronii

Posted On: Oct 17, 2007
Views: 2495
anonimm

kshtut te apet sje ka thu kurgjoo nuk doo me than tash pse eka gurn en at mosh nuk do me than qe nuk ka ndjenjaa se aii mos me pas ndjenjaa nuk ish martu po njeri ka kapacite per mu martuu ani u martu kshtu qee tash sa per me bo diqka sun tgarantoj une e as kerkushh edhe nuk e dimm se a ka me boo naj qka aii personn po na mujt me dite vetem kur tulet en karrik ateher munemii mi dit qellimet e tina edhe harro ata pro russ e pro serrb se me kon ashtu UMIKU nuk e kish lejuu hiq me hap partii tlutnaa qelii syt pak .....


Posted By: donny boy

Posted On: Oct 17, 2007
Views: 2538
JU FLET FATMIR LIMAJ...Posted By: Puaaa

Posted On: Oct 16, 2007
Views: 2559
UFO

PO valla ty garant ka me te ble nojnjo qe pshurr ule a :):):)

Ti sigurisht pranonj qe Fatmir Sejdiu edhe ai KOla me te marr pare e me shku ne londer edhe bruksel me qi pidha ne pufa...se sa jon kon te ri vec me grusht i kan mshu...e harrova edhe at UFO-ne Skender Hyseni....puaaa


Pages [ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ] Next Page ->